top of page

Jak jsem se vlastně dostal k prodeji realit?

Po absolvování pražského gymnázia jsem vystudoval Vysokou školu elektrotechnickou. Již v té době jsem ale tušil, že svůj profesní život budu chtít spojit s obchodem a jemu příbuznými obory. Po mnoho let jsem zastával pozice obchodních zástupců v tuzemských i zahraničních firmách. V roce 2010 jsem se po domluvě s kamarádem Janem Stejskalem, majitelem RK Stejskal v mých rodných Českých Budějovicích, rozhodl zařadit do rodiny realitních makléřů.

Při své práci se dnes orientuji především na prodej rodinných a bytových domů, bytů, pozemků a komerčních nemovitostí. Vedle této klasické realitní činnosti se specializuji i na oblast výstavby nových bytů a s tím spojenou spolupráci s developerskými společnostmi. Při své práci si zakládám především na perfektní komunikaci s klienty na základě dlouholetých zkušeností.
Každou práci vykonávám s maximálním nasazením a svým klientům se snažím nabízet komplexní poradenství přizpůsobené jejich individuálním potřebám. Za dobu svého působení jsem poznal, že správné pochopení potřeb klientů dokáže značně zkrátit čas prodeje a pro majitele zabezpečit i nejvyšší možnou prodejní cenu.

Spokojený klient je u mne vždy na prvním místě.
logo.png
bottom of page