top of page

Reference

Jmenuji se Jan Dubenský a na podzim minulého roku jsem sí přes Vaši realitní kancelář koupil být na adrese Husova třída 1777/131, České Budějovice 2. Prodej zprostředkoval pan Hynek Ira. Spolupráce s ním byla neocetilná. Za celou dobujsem neměl jediný problém. Rád ho doporučím svým známým a nebráním se případné budoucí spolupráci.

Jan Dubenský

Dobrý den pane Iro, také Vám děkuji za vstřícnost, kterou jste nam projevil v rámci Vašich možností. Věřím, žejak nám tak Vám je zřejmé, že jsme celou systematiku prodej fa. Artes zajistili s bratrem, vyjma úschovny u paní doktorky Zemanové ( taktéž velice milá osoba,jako Vy J. Tím, že RK Stejskal trval na sepsání rezervační smlouvy, kterou jsme nemohli z logických důvodů podepsat, tak nám vznikl vícenáklad pro našeho právního nástupce. Chápu, že Vy s tím nemůžete nic dělat, protože máte interní pravdla v rámci RK, ale pro nás to bylo velké negativum. S tím ale asi nedokážete nic dělat. Určitě se na Vás i na RK v budoucnu obrátim pokud budu potřebovat řešit záležitosti ohledně nemovitosti. Věřím. že v této problematice jste profesionální společnosti a jak jsem psal výše, Váš přistup byl pro mně velice vstřicný a starostlivý. Toto jsou mé postřehy a pokud chcete, tak je tedy mohu poslat s Vašim svolením Pani Kovandove', Ještě jednou Vám velice děkuji za Vaši součinnost s prodejem fa. Artes

Robert Hladík

Dobrý den, Vážená paní Navrátilová, jmenuji se Petr Maršík a byl jsem v letošním roce Vaším (RK Stejskal) zákazníkem, prodával jsem skrze Vás svou nemovitost. Tímto bych Vám, Vaší společností a zejména panu Hynku Irovi rád poděkoval za zrealizování prodeje mého bytu na Vltavě. Ač nemohu říci, že se tak stalo bez "porodních bolestí", které nám tento rok přinesl (COVID + náhlá smrt paní Mgr. Staňkové). Musím však konstatovat, že pan Hynek Ira vždy zachoval chladnou hlavu a veškeré překážky jsme společně zdárně překonalí. Tímto mu ještě jednou děkuji za odbornost, profesionalitu a lidský přístup. Doufám, Že máte takových makléřů více. Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji Vám i panu Irovi, mnoho dalších prodaných nemovitostí. S přáním hezkého dne

Petr Maršík,
jednatel společnosti  FEROSPOJ s.r.o.

Vážená pani ředitelko, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat panu makléři Irovi za bezvadný a lidský přístup při prodeji našeho rodinného domu. Přesto, že zde byly rodinné komplikace, byl velmi nápomocen ke zdárnému ukončení prodeje. Ještě jednou diky a přeji Vám jen tak kvalitni zaměstnance jako je pan Ira.

Dezortová

Dobrý den pane Iro,
velmi děkuji za Vaši práci a Váš profesionální přístup k prodeji lesního pozemku Mohuřice.
Po celou dobu trvání transakce jste byl vždy informovaný, ochotný komunikovat a vždy byla patrná Vaše snaha dovést obchod k úspěšnému konci. Nepochybovala jsem, že se to s Vámi podaří.
Přeji Vám mnoho dalších úspěšných pracovních dnů.
Se srdečným pozdravem

Jitka Benediktová

Vážená paní ředitelko,

v nedávné době jsem řešil přes vaši kancelář prodej nemovitosti - bytového domu v Českých Budějovicích. Tento obchod měl na starosti váš makléř p. Hynek Ira. Přes mé počáteční pochybnosti o prodeji přes RK jsem byl velice mile překvapen. Pan Ira se případu ujal s profesionálním přístupem a nakonec se mu podařilo mou nemovitost prodat za cenu, kterou jsme si na začátku obchodu domluvili. Pan Ira mne zodpovědně informoval o veškerých postupech, zajišťoval prohlídky se zájemci a nakonec se postaral i o bezproblémový převod vlastnictví včetně všech souvisejících úkonů.

S prací vašeho makléře jsem byl po všech stránkách spokojen a pochopil jsem, že některé záležitosti je třeba opravdu řešit s odborníky v daném oboru. Tím pan Ira bezesporu je a já ho budu rád doporučovat v případě dalších realitních obchodů.

Přeji vám mnoho spokojených klientů a ještě jednou děkuji za poskytnuté služby.

František Ondřich

Dobrý den, byl jsem velmi spokojen s prací Vaší kanceláře a zvláště pak pana Hynka lry při zprostředkování koupě bytu. Jeho seriozní a profesionální přístup ve mě zlomil počáteční nedůvěru k tomuto způsobu obchodu a případně v budoucnu se s důvěrou obrátím opět na Vaši firmu.

Jiří Bauer

Dobrý den, paní Navrátilová, rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali za Vaši pomoc, nadstandardní ochotu a hlavně skvělý lidský přistup po celou dobu, kdy jsme řešili koupi bytu v Rezidenci Ledňáček a současný prodej bytu ve Vidově. Rádi bychom tímto také poděkovali panu Irovi. Za jeho profesionalni přistup a svědomitou přípravu všech náležitosti při prodeji našeho bytu a veškeré komunikaci a také Dři naší koupi bytu v Ledňáčkovi. I přes nepříznivou pandemickou situací a dokonce onemocnění samotného p. Iry se vše stihlo ve velmi krátkém čase a až na drobné škobrtnutí ohledně termínu nastěhování bylo vše v nejlepším pořádku a k našívelké spokojenosti. Za což jsme velmi rádi. Spolupráce s p. Irou jako zástupcem RK Stejskal byla skvělá a rozhodně doporučení hodná. Znovu se potvrdilo,jak se vyplatí obrátit se na profesionály. Budeme-li my, nebo někdo v našem okolí potřebovat realitní služby, s klidným svědomím a hlavně velmi rádi doporučíme Vaše služby! Stejně tak můžete naše díky zveřejnit na vašich stránkách - nenašli jsme tuto možnost přímo. Děkujeme

Beckerovi

Dobrý den paní Kovandová, chtěl bych poděkovat Vaší kanceláří a zejme'na panu Hynku Irovi za perfektně odvedenou práci při prodeji bytu V Českých Budějovicích. Pan Ira mi již před rokem za velmi krátkou dobu sehnal nájemníky a v tomto roce mi stejný byt úspěšně prodal. Oceňuji jeho jednání, komunikaci, přesnost a především znalost problematiky a místní komunity. Jsem spokojen jak s cenou, tak i relativně krátkou dobu prodeje. Jen tak dále! Pokud budu v oblasti realit něco v budoucnu potřebovat, určitě se na pana lru obrátím.

Ing. Lukáš Růžička

Vážená paní ředitelko H. Kovandová, velmi ráda Vás informují, žejsem obdržela vynikající služby, a to v obchodním případě - koupě nemovitosti, od Vašeho zaměstnance pana Hynka Iry. Případ byl složitý, protože já jsem momentálně stále v Anglii a pan Hynek Ira mi velmi profesionálně umožnil koupi domu v Čechách. Pan Ira mi všechno řádně vysvětlil k zajištěná veškeré potřebné dokumentace ke koupi, zkoordinoval setkání s právníkem a prohlídku nemovitosti. Jsem velice vděčná za jehoslužby. Pan Ira je profesíonální ve své práci, velmi příjemný a zodpovědný salesman. Mockrát děkuji za všechny vynikající služby poskytnuté Vaším zaměstnancem. S úctou a pozdravem

Jiřina Cihlová

Byli jsme naprosto spokojeni s realitním servisem, který pan Hynek Ira poskytuje. Pokud chcete prodat/koupit nemovitost, neváhejte svěřit prodej/poptávku právě jemu. Je to člověk s profesionálním přístupem, dokáže se vším poradit a zajistí kompletně vše, co je potřeba k úspěšnému prodeji/koupi.

Výborná, rychlá a profesionální spolupráce s panem Irou, proto doporučujeme všem, kteří chtějí, aby jejich realitní transakce proběhla hladce.

 Děkujeme a určitě doporučujeme

Ing. Michal Slovák

Vážená paní ředitelko,

v nedávné době jsem řešil přes vaši kancelář prodej nemovitosti v Brandlíně.

Tento obchodní případ zajišťoval váš makléř p. Hynek Ira, případu se ujal s profesionálním přístupem a nakonec se mu podařilo naši nemovitost prodat za cenu sice nižší, než kterou jsme si domluvili, ale pořád odpovídající současné situaci a stavu nemovitosti. Pan Ira zajistil k mé spokojenosti vše od prohlídek domu až po závěrečnou administrativní stránku obchodu. S prací vašeho makléře pana Iry jsem byl po celou dobu prodeje po všech stránkách spokojen, zejména s komunikací se mnou. Pan Ira je určitě odborníkem ve svém oboru, budu ho rád i Vaši společnost vřele doporučovat.

Přeji vám mnoho podobně  spokojených klientů a ještě jednou děkuji za poskytnuté služby.

S pozdravem

Martin Sainer
bottom of page